ارسال از طریق دکل ایرانسل BTSbts-mediana-ir

در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان از طریق آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل موجود در منطقه مورد نظر ارسال انجام دهید.

ارسال از طریق دکل های ایرانسل که به دکل BTS شناخته شده است از نمونه ارسال هایی می باشد که در سامانه های پیام کوتاه با استقبال روبرو شده است.

در این نوع ارسال شما از روی نقشه ای که از نقشته Google Map شبیه سازی شده است منطقه مورد نظر خود را انتخاب می کنید و با اعلام تعداد ارسالی خود، پیامک خود را ارسال می کنید.

از مزایای این نوع از ارسال این است که ارسال شما برخلاف سایر بانکهای ایرانسلی که در سامانه های مختلف تحت عنوان بانک شماره های ایرانسل عرضه می گردد و ممکن است تا چندین سال از زمان خروجی گرفتن آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است.

به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

تمامی سفارشات به وسیله خود اپراتور انجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت.

روش کار :

  ابتدا باید تعداد مورد نظر خود را تعیین و یا از طریق همکاران تعداد شماره های موجود در یک منطقه و یا شهر را استعلام نمایید. پس از مشخص شدن تعداد موردنظر، فرم درخواست ارسال را دانلود و پس از تکمیل نمودن آن، اسکن آن را برای شرکت ارسال نمایید. در صورتی که ارسال شما مورد تایید قرار بگیرد ۴۸ ساعت پس از آن ارسال شما انجام خواهد شد.

همچنین سفارشات تنها در روزهای اداری و قبل از ساعت ۱۴ دریافت می شود و سفارشاتی که پس از این ساعات ارسال شود یک روز به تعویق خواهد افتاد.

این امکان برای شما مقدور خواهد بود که روز ارسال و همچنین ساعت ارسال را نیز تعیین نمایید.

گزارش دهی ارسال انجام شده در صورت درخواست از اپراتور انجام خواهد شد. به این نکته توجه داشته باشید که گزارش هایی که توسط اپراتور ارائه می شود صرفا تعداد انجام شده است و شماره ای به عنوان گزارش داده نخواهد شد.

تعرفه ارسال:

یکی دیگر از مزیتهای ارسال از طریق دکل ایرانسل یا همان بی تی اس این است که تعرفه ارسال آن برای میزان ارسالهای مختلف هیچ تفاوتی ندارد و به صورت ثابت درنظر گرفته خواهد شد.

در ارسال ایرانسل هزینه هر پیامک برای کاربران  یک تومان بیشتر از تعرفه پیامک آن اپراتور میباشد بطور مثال اگر تعرفه ارسال شما ۹ تومان هست در ارسال BTS هر پیامک ۱۰ تومان محاسبه میشود .

ارسال از طریق دکل های ایرانسل که به دکل BTS شناخته شده است از نمونه ارسال هایی می باشد که در سامانه های پیام کوتاه به تازگی رواج پیدا کرده است. در این نوع ارسال می توانید خلا موجود در خصوص ارسال های هدفمند و منطقه ای به شماره های ایرانسل را برطرف نمایید.

شیوه کار در این نوع ارسال به این صورت است که شما منطقه مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب می کنید و با اعلام تعداد ارسالی خود، پیامک خود را ارسال می کنید.

در ارسال از دکل BTS باید توجه داشته باشید:
ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک در این نوع پیام حداقل ارسال ۱۰۰۰۰ عدد است.

ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک

اگر شهری دارای تعداد شماره کمتری از میزان تعیین شده باشد این محدودیت اعمال نخواهد شد.

ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک

پیام شما با تاخیر ۱ روزه از دکلهای انتن ایرانسل BTS در ساعت ۱۰ الی ۱۰:۳۰ ارسال می گردد.

ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک

ارسال بعد از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه در روز یکشنبه هفته بعد ارسال میگردد ۵-این نوع ارسال با پیش شماره ۹۰۰۰ ایرانسل انجام میگردد.

ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک

توجه نمایید که از حروف و اعداد استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;'”*^ و… استفاده نکنید

ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک

ارسال از دکل های BTS تا شعاع ۴ کیلومتری از نزدیکترین دکل BTS ایرانسل به منطقه انتخابی شما می باشد

ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک

خط های ایرانسل بیشتر (۹۵%) در رده سنی ۱۰ الی ۲۰ می باشد از پیام غیرمرتبط با این رده سنی و عدم جذابیت خاص برای این قشر جدا خوددرای فرمایید

ok-tick , sappayamak.ir . ساپ پیامک

این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد.

در سامانه ساپ  برخلاف سایر سامانه ها، شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین و از روی نقشه مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لینکهای مرتبط با موضوع این صفحه

امکانات بسیار ویژه سامانه ارسال پیام کوتاه ساپ 

۱: ارسال به منطقه یا کدپستی خاص

۲: ارسال از طریق دکل ایرانسل BTS    

۳: ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت 

۴: بانک شماره مشاغل و اصناف کل کشور

۵: صندوق انتقادات و پیشنهادات

۶: پاسخگوی خودکار

۷: سیستم نوبت دهی

۸: سیستم اعلام اخطاریه ها

۹: سیستم اعلام تبریکات

۱۰: منشی عضویت سامانه 

۱۱: ارسال به viber    

۱۲: ارسال به Whatsapp 

۱۳: ارسال از طریق خطوط خدماتی  * * *

۱۳: سیستم ارزش افزوده * * *