خدماتی کردن خطوط تبلیغاتی

آموزش خدماتی کردن خطوط تبلیغاتی

برای شما هم پیش آمده که به برخی از شماره هایی که پیامک میدهید پیام شما ارسال نمیشود .

آیا میدانید بلک لیست چیست ؟؟

آیا میدانید که ممکن است کسانی ، دریافت پیامکهای تبلیغاتیشان را مسدود کرده باشند و در این صورت ، این شماره ها در لیست سیاه مخابراتی یا همان بلک لیست قرار میگیرند و پیامکهای شما برای انها ارسال نمیشود . اگر بخواهیم به شماره های لیست سیاه پیامک بفرستیم چه باید بکنیم ؟؟؟؟

اگر آن شخص کاربر ، مشتری ، کارمند، و در کلامی کلی به نوعی زیرمجموعه ارتباطی مستقیم شما باشد و بخواهید او پیامکهای خبری یا خدماتی مجموعه شما را دریافت کند چه باید کرد .

 بدون شک راه بسیار مؤثر تغیر خطوط ارسال پیامکها از حالت تجاری و خبری به خطوط خدماتی می باشد 

خطوط خدماتی چیست

وقتی درخوست ارسال میکنید و خطوط شما به خطوط خدماتی تغییر کاربری داده میشود . پیامکهای شما این قابلیت را مییابند که به دست کسانی که حتی دریافتهای تبلیغاتی خود را لغو نموده اند هم برسد . به عبارتی شامل لیست سیاه مخابراتی یا همان بلک لیست نمیشود .

البته باید بدانید که از طریق خطوط خدماتی اجازه ندارید برای ارسال تبلیغاتی استفاده کنید به عبارت ساده تر اینکه نمیتوانید به شماره های موجود در بانک شماره تلفنهای ایرانسل، همراه اول، ، ارسال منطقه ای و کد پستی و … موجود در سامانه پیامک ارسال کنید و تنها میتوانید برای ارسال پیامکهای خود به شماره هایی که در دفتر چه تلفن سامانه خود ذخیره نموده اید (مانند شماره پرسنل ، کارمندان، دوستان ، دانش آموزان و …. ) استفاده نمایید . از طریق این شماره هر پیامکی را به بانک شماره تلفنها ارسال کنید تبلیغاتی محسوب شده و برابر قانون با شما به عنوان متخلف برخورد میشود .

در صورتی که حتی به یک شماره غیر از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهید تبلیغاتی محسوب شده و شامل جریمه می گردد. هرگونه اطلاع رسانی به لیست مشترکین خود ارسال خدماتی محسوب می شود.

نکته دیگر اینکه تنها شماره ای که در درخواست خود ذکر میکنید کاربری آن تغییر پیدا میکند و خدماتی میشود و دیگر شماره های اختصاصی یا عمومی موجود در سامانه تان همچون ثابق کاربری تبلیغاتی و تجاری را دارند و به راحتی میتوانید با آنها به شماره های موجود در بانک شماره تلفنهای سامانه تان پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید  .

حقوقی کردن خط خدماتی در صورتی که حقوقی هستید  و مایل به خدماتی کردن خط ۱۰۰۰ می باشید  نیاز است خط خود را از طریق واحد خط حقوقی نمایید و ارائه مدارک  زیر ضروری می باشد

نام شرکت :

شناسه ملی:

کد اقتصادی:

آدرس و کدپستی:

تلفن شرکت:

نام مدیرعامل :

 کدملی مدیرعامل:

شماره همراه مدیرعامل (همراه اول):

آپلود آگهی تاسیس و یا روزنامه رسمی:

و تعهدنامه ارسال شده در سربرگ به همراه مهر و امضا صاحبان امضا که در آن قید شده باشد فرم درخواست خدماتی به پیوست ارسال می گردد، پر نمایند.

پس از تکمیل مدارک از طریق بخش پشتیبانی و قسمت ارسال تیکت در خواست خود را داده و پیگیری نمایید نمونه درخواست خدماتی شدن برای خطوط از طرف شخص  حقیقی و حقوقی

با سلام شرکت/ کاربر درخواست خدماتی شدن خط……………………. را دارد و شرکت/کاربر …………. تعهدمی نماید از خط ……… تنها به عنوان ارائه اطلاعات (خدماتی )استفاده نموده و هیچگونه ارسال تبلیغاتی از این خط انجام نگیرد، در غیر اینصورت جریمه مورد نظر توسط ……………….. پرداخت می گردد.

تعهدنامه ارگان های دولتی

با سلام با توجه به اینکه ارسالهای انجام شده توسط ……………………………..تبلیغاتی نمی باشد درخواست خدماتی شدن خط ……………………. دارد و تعهد می نماید تنها به عنوان ارائه اطلاعات (خدماتی )استفاده نموده و هیچگونه ارسال تبلیغاتی از این خط انجام نگیرد در غیر اینصورت جریمه مورد نظر توسط …………. پرداخت می گردد. بعد از تیکت کردن فرم درخواست فرم مربوط به خطی که انتخاب نموده اید برایتان ارسال شده و با تکمیل و ارسال آن فرایند خدماتی شدن خط تبلیغاتی شما در حدود یک ماه بعد انجام خواهد شد .

امکانات بسیار ویژه سامانه ارسال پیام کوتاه ساپ 

۱: ارسال به منطقه یا کدپستی خاص

۲: ارسال از طریق دکل ایرانسل BTS    

۳: ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت 

۴: بانک شماره مشاغل و اصناف کل کشور

۵: صندوق انتقادات و پیشنهادات

۶: پاسخگوی خودکار

۷: سیستم نوبت دهی

۸: سیستم اعلام اخطاریه ها

۹: سیستم اعلام تبریکات

۱۰: منشی عضویت سامانه 

۱۱: ارسال به viber    

۱۲: ارسال به Whatsapp 

۱۳: ارسال از طریق خطوط خدماتی  * * *

۱۳: سیستم ارزش افزوده * * *

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)