حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

 

برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل، مشترکین می توانند به یکی از روش های زیر اقدام کنند:

لغو دریافت پیامک های تبلیغاتی همراه اول

برای حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول و عدم دریافت پیامک تبلیغاتی ( لغو دریافت پیامکهای تبلیغاتی همراه اول  بر روی گوشیتان به روشهای زیر میتوانید عمل کنید و تا ۲۴ ساعت بعد دیگر برروی گوشی شما پیامک تبلیغاتی ارسال نمیشود. 

دقت داشته باشید که با این کار ، فقط پیامک های تبلیغاتی که از اپراتورهای ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰ یا ۰۲۱ ارسال می شوند غیرفعال خواهند شد و پیامک هایی که از سمت خود همراه اول و با نام تجاری همراه اول یا پیامک های میلیونرشو و … و همچنین پیامک های بانک ها و موارد خاص غیرفعال نمی شوند .

۱ – ارسال عدد «۱» به «۸۹۹۹»
۲ – شماره گیری کد دستوری *۸۹۹۹#
۳ – تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰

حذف اس ام اس تبلیغاتی همراه اول

حذف اس ام اس تبلیغاتی همراه اول

 

 لغودریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل

برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل می‌توانند عدد ۲ را به شمارۀ پیامکی ۵۰۰۵ ارسال نمائید (هزینۀ ارسال پیامک به این شماره رایگان است.) همچنین شما می‌توانید از طریق خط ایرانسل خود با شمارۀ ۷۰۰ تماس حاصل کرده و پس از برقراری ارتباط با اپراتور ایرانسل، درخواست خود مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را ابراز نمائید.

* * *

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که کدهای ارائه شده برای غیر فعال کردن آن پیامک‌های تبلیغاتی است که با پیش‌شماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ برای شما ارسال می‌گردد. در صورتی که قصد دارید از خدمات پیامکی مختلف (مثل سرویس حمایت از تیم ملی، آموزش زبان و …) انصراف دهید باید از کدهای دیگری استفاده نمایید که آنها را در مطلب دیگری برای شما آورده‌ایم. برای دسترسی به این مطلب کافی است بروی لینک زیر کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)